Olanaklar

Çalışma Olanakları:

Almanca İşletme Enformatiği Bölümü mezunları, yüksek kalitede uluslararası uzmanlık bilgisine sahip, hem Türkiye'deki hem de yurtdışındaki firmaların bilgi sistemleri alanındaki personel ihtiyaçlarını başarıyla giderebilecek yetkinliktedir. Mezunlarımız hem yurtiçi hem de yurtdışındaki firmalarda başarılı pozisyonlarda, giderek artan sayıda istihdam edilmektedir. Mezunlarımızın çalışma alanları; ERP danışmanlığından iş analistliğine, proje yönetiminden süreç yönetimine kadar geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Bu sayede Almanca İşletme Enformatiği Bölümü önemli bir entelijans havuzu oluşturmaktadır.

 

Erasmus Programı:

Almanca İşletme Enformatiği Bölümü son yıllarda çok yoğun akademik işbirliklerine imza atmıştır. Almanca İşletme Enformatiği Bölümü'nün Almanya'daki çok sayıda seçkin üniversite ile Erasmus değişim anlaşması bulunmaktadır.

Erasmus Değişim Programıyla ilgili bilgi ve formlara, ayrıca Bölümümüzün Erasmus değişim anlaşması imzaladığı üniversitelerin listesine Uluslararası Ofis'in aşağıdaki web sitesinden ulaşılabilmektedir:

uluslararasi.marmara.edu.tr

Almanca İşletme Enformatiği Bölümü Erasmus Koordinatörü:  

Arş. Gör. Pınar Kaya 

Telefon: + 90 212 507 99 25  

e-posta: pinar.kaya@marmara.edu.tr


Bu sayfa Business Informatics (German) tarafından en son 19.07.2016 13:11:13 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM